نرده شیشه ای، پله شیشه ای، جان پناه شیشه ای

نرده شیشه ای، پله شیشه ای، جان پناه شیشه ای

W e b l o g   S k i n

 جمعه 12 آذر 1400
هنگام ازدواج بيشتر با گوشهايت مشورت کن تا با چشمهايت
 

فال تاروت
فال تاروت تک نیت
فال تاروت سه کارتی
فال تاروت چهار کارتی
فال تاروت پنج کارتی
فال تاروت شش کارتی
فال تاروت نه کارتی
فال تاروت ده کارتی
فال تاروت عشق
فال تاروت کبیر
فال تاروت
لینک به ماو یا به صورت متن

تصاویر زیباساز
فونت های زیباساز
تصاویر زیباسازی عاشقانه
تصاویر زیباسازی عاشقانه
تصاویر عاشقانه عروسکی
آویزهای زیباساز وب
جداکننده های متن
آیکون گل و طبیعت
آیکون گرافیکی
آیکون عاشقانه
آیکون های زیباساز پسرانه
آیکون های عاشقانه
آیکون های عاشقانه 2
خندانک های یاهو بزرگ
خندانک های یاهو کوچک
تصاویر زیباسازی گل
ویژه ترین ها
فازمتر جنرال
سیم فنری گوشی
استخاره آنلاین
هالوژن آژیراک
بخاری برقی عمده
امکانات دیگر

نرده شیشه ای، پله شیشه ای، جان پناه شیشه ای


نرده شیشه ای، پله شیشه ای، جان پناه شیشه ای

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای امروزه بسیار مورد استقبال معماران و مهندسین ساختمان ساز قرار گرفته است. شیشه استفاده شده در نرده های شیشه ای بر اساس سیستم مهار کننده دیواره های شیشه ای به دو نوع سکریت ساده تک لایه و لمینت دو لایه تقسیم می شود. نرده شیشه ای در حالت کلی به دو شکل شیشه یک دست بدون پایه عمودی و نرده شیشه خور با پایه فلزی و گارد شیشه ای اجرا می شود. نام مدل های نرده شیشه ای بر اساس استحکام و ضخامت شیشه ها عبارتند از: نرده تمام شیشه ای اسپیگات و نرده شیشه خور اکسپوز و نرده شیشه گیر فیکس پوینت که از میان این مدل ها نرده هایی که با روش خود ایستا اجرا می شوند به لحاظ زیبایی و استقامت از مدل های دیگر بهتر هستند. افزایش چشم انداز دید در راه پله ها و تراس ها همراه با تاکید بر سادگی و زیبایی نمای بیرونی و داخلی ساختمان و بهر بردن بیشتر از نور و کاهش المان های متضاد استفاده از نرده شیشه ای را برای رسیدن به این اهداف گرینه مناسبی کرده است. نرده شیشه ای پله ها باید علاوه بر زیبایی و شفاف بودن از ایمنی و استقامت کافی برای تحمل بار وزنی و ضربه ای وارده از طرف افرادی که از راه پله استفاده می کنند داشته باشد. نرده شیشه ای پله در حالت استاندارد باید تا ارتفاع حداقلی 90 سانتیمتر را محافظت کند و نباید ضخامت شیشه به کار رفته در آن کمتر از 8 میلیمتر باشد. بالکن ها محیط مسقف و سر پوشیده ای در فضای برونی ساختمان هستند که از یک طرف به داخل ساختمان دست راسی دارد و طرف مقابل به نمای بیرونی به همین دلیل استفاده از نرده شیشه ای مناسب و سبک که در عین زیبایی بتواند امنیت جانی و روانی افراد را تامین کند بسیار مهم است. نرده شیشه ای بالکن به طور ایمن تا ارتفاع 110 سانتیمتر را پوشش داده و بدون هیچ گونه استثنایی باید از شیشه های سکریت و لمینت شده اجرا شود. جان پناه شیشه ای محافظ یکدست و شفافی است از جنس شیشه نشکن که به صورت یک دیواره از ترکیب شیشه های چند لایه و اتصالات ویژه ای از جنس استیل و آلومینیوم در ارتفاع100 تا 120 سانتیمتر ساخته می شود.جان پناه شیشه ای امکان افزایش نور در فضای داخلی و بیرونی ساختمان را بهبود می بخشد و به دلیل استفاده از شیشه تقویت شده و نشکن ایمنی فضای بالکن و تراس ها را بالاتر برده و به معماران امکان طراحی خلاقانه و آزاد تر می دهد. جان پناه شیشه ای به دو صورت متحرک و ثابت ساخته می شود که بسته به مکان اجرای جان پناه از هر کدام از سیستم های جان پناه شیشه ای استفاده می شود. ضخامت شیشه های در این سیستم امنیتی بین 16 تا 20 میلیمتر است که از نوع شیشه های سکریت و لمینیت سوپر کلیر ساخته می شود.

نرده شیشه ای

پله شیشه ای

هنگام تردد در پله شیشه ای به آرامی به سمت بالا شناور می شوید! ساختن پله های شیشه ای با قطعات شیشه ای چالش بزرگی برای سازندگان و طراحان است. با استفاده از شیشه های معماری مخصوص که تحت تغییرات شیمیایی ، معتدل و لمینیت می شوند ، می توان قدرت لازم را برای نگه داشتن وزن خود و افرادی را که روی آن راه می روند ، بدست آورد. از راه پله ها و نرده های شیشه ای مستقیم و منحنی می توان برای پروژه های خصوصی و تجاری استفاده کرد. بنابراین پله می تواند در چندین طبقه گسترش یابد و عرض آن تا 3 متر برسد.

پلکان شیشه ای به یک طرح کلاسیک تبدیل شده و از ویژگی های معماری مدرن است. پله شیشه ای در یک زمان ، یک مورد جالب و یک قطعه هنری است. با اجرای پله شیشه ای شما می توانید نور را به سطح پایین تر برسانید و یا به راحتی یک منظره بدون مانع از باغ خود یا بیرون کوه را ارائه دهید با توجه به کار فشرده مهندسان و تولید کننده با تجربه شیشه ، ما قادر هستیک ویژگی استاتیک را در اجرای این نوع پله ها ارائه دهیم. ما همیشه در حال تحقیق در مورد شیشه های معماری هستیم تا بتوانیم طرح های راه پله شیشه ای تازه ، انحصاری و ابتکاری را به مشتریان خود ارائه دهیم.

انواع پله شیشه ای به سه دسته اصلی به شرح زیر تقسیم ی شود که عبارتند ار:

• پله شیشه ای گرد
• پله شیشه ای و استیل
• پله شیشه ای حول محور

پله شیشه ای

جان پناه شیشه ای

شیشه های به کار رفته در جان پناه شیشه ای مشخصات و ویژگی هایی دارند که باعث شده است استفاده از این سبک حفاظ و نرده در ساختمان سازی رواج پیدا کند. اجرای نرده شیشه‌ای در ساختمان به شفافیت، زیبایی و بهبود نور پردازی‌ کمک می کند از طرف دیگر به سبب نصب دقیق و با سرعت بالا که کمترین نیاز را به تخریب دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از طرف دیگر استحکام بالای نرده شیشه ای در برابر سرما، گرما و ضربه باعث شده تا معماران توجه ویژه ای به استفاده از این محصول در طراحی های خود داشته باشند. تنوع روش های اجرای جان پناه شیشه ای امکان نصب آن را در راه پله ها، بالکن ها، کناره استخر ها و پشت بام ها در تمام سطوح صاف و قوس دار داده است. ایمنی نرده شیشه ای بسیار زیاد است زیرا شیشه های سکوریت و لمینت که در این نوع نرده استفاده می شود از خاصیت ضد ضربه بودن و نشکن بودن بهره می برند. نرده های شیشه ای براساس کیفیت و نوع شیشه به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

1. نرده شیشه ای سکوریت
2. نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه سکوریت حداکثر تا ضخامت 12 میلیمتر و ارتفاع 100 سانتیمتر قابل اجرا است. برای ایمنی بیشتر در این مدل از پایه های عمودی استیل و آلومینیوم نگهدارنده پنل شیشه ای استفاده می شود. اتصال اصلی شیشه ها به پایه ها از جنس آلومینیوم است که برای مهار جام های شیشه ای با ضخامت 10 و 12 میلیمتر طراحی شده است. شیشه سکوریت هزینه تمام شده ساخت نرده را نسبت به شیشه لمینت پایین تر می آورد. نرده شیشه ای لمینت مستحکم ترین نرده تمام شیشه ای است که با پایه فلزی یا بدون آن بصورت یک دیواره شیشه ای با ضخامت بیشتر از 16 میلیمتر ساخته می شود.


سیستم های قالب
وبلاگ اسکین
قالب بلاگفا
قالب پرشین بلاگ
قالب میهن بلاگ
قالب بلاگ اسکای
قالب مذهبی
پرستار بیهوشی
تبلیغات

تبلیغات

رپورتاژ آگهی

   ریسه نور مخفی هفت رنگ

   گارانتی سرفیس

   داروخانه آرتان

   اسلاید تم

   بلک اسکین

   خرید بک لینک دائمی

   خرید بک لینک ارزان

   ایران اسکین

   خرید رپورتاژ

   پارس اسکین

   ریسه RGB

   خرید عمده لامپ 100

   باتری لپ تاپ لنوو Z51-70

   فال تاروت

   تصاویر

   سیب تم

   بهاربیست

   کابل RG59

   باتری لپ تاپ اپل A1321

   طراحی سایت

   قفل دیجیتال

   تمزها

   تصاویر

   پیچک

   باتری لپ تاپ ایسوس N56

   ریسه RGB نور مخفی

   عمده فروشی

   عکس نوشته

   کادو کد

   وطن اسکین

   فروشگاه اینترنتی دکتر دیلی

   زونکن متالکو

   باتری لپ تاپ لنوو Y50-70

   الکتریکی میهن

   برقکار در تهران

 

 

 

کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به وبلاگ اسکین می باشد.
[ وبلاگ اسکین ] www.weblogskin.com © 1390 - 1400