فال لنورماند

فال لنورماند کامل

به بخش فال لنورماند وبلاگ اسکین خوش آمدید

اگر قصد دارید درباره فال لنورماند بیشتر بدانید اینجا ضربه بزنید

»» فال لنورماند ««

»» فال تخمین زمان لنورماند ««

»» فال عشق لنورماند ««

فال مادام لنورماند

فال لنورماند یک فال فرانسوی است که مادام لنورماند در انتهای قرن هجده شروع به رواج دادن آن نمود و خیلی زود یعنی اوایل قرن نوزده به تدریج در سایر نقاط اروپا نیز استفاده شد.

فال لنورماند

آنقدر درست بودن فال سرکار خانم مادام لنورماند قطعی بود که زبانزد خاص و عام شده بود تا جایی که سیاستمداران بزرگ نیز برای برخی از تصمیمات مهم خود از فال لنورماند استفاده می کردند.

فال لنورماند

مادام لنورماند لیگدد پس از موفقیت های روز افزون ، درخواست های زیادی برای انجام و تولید فال های مختلف لنورماند دریافت نمود و به همین جهت چندین فال و طالع بینی مخصوص به خود یعنی فال لنورماند را طراحی و به کشورهای مختلف صادر نمود.

هنوز هم با گذشت سال ها ، فال لنورماند به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد و همچنین درست و دقیق بودن آن ، همواره مورد استفاده ی بسیاری از انسان ها در سراسر جهان می باشد و در بخش هایی از اروپا و خود فرانسه ، فال لنورماند خیلی معروف تر از فال تاروت و دیگر فال های مشهور جهان می باشد.

فال لنورماند

در واقع فال لنورماند گشودن دروازه های آینده است. کنجکاوی و اشتهای سیری ناپذیر بشر برای آگاهی و دانستن آنچه در آینده قرار است برایش واقع شود بوسیله های گوناگون همچون اشخاص ، ابزار، طبیعت و هرآنچه این امکان را در اختیار انسان قراردهد در فال لنورماند خلاصه می شود.

با اینکه فال لنورماند و طالع بینی ، سحر و پیش بینی آینده و … از زمان های قدیم با انسان بوده و همچنان هست و خواهد بود بسیاری افراد نه تنها فال و طالع بینی را نفی میکنند بلکه در کل به ماوراء الطبیعه و متافیزیک نیز عقیده ای ندارند و زندگی را در جهان فیزیکی خلاصه میکنند، درصورتیکه همه ما بارها در طول زندگی خود با متافیزیک برخورد کرده ایم.

با خوابها و رویاهای صادقه و عجیبی که تعبیر و شفاف سازی شده اند یا تله پاتی با افرادی که از نظر روحی با آنها ارتباط داریم و همسو هستیم ، گاهی اوقات به محل ها و اماکنی میرویم که گویا سالها قبل آنجا را دیده ایم در صورتی که بار اول است که آنجا میرویم. یا حس شهود یا همان حس ششم که بسیاری از مواقع به کمک ما آمده و در موارد مختلف راهنمایی و یاریمان کرده است.

از این میان میتوان از فال لنورماند و پیشگویی هایی که به حقیقت پیوسته اند نام برد. با توجه به این مسائل که کم و بیش در زندگی هر فرد بسته به باز بودن مجرا های روحی و موقعیت و شرایط خانوادگی و فرهنگی و … تجربه شده است می توان گفت متا فیزیک و ماوراء الطبیعه و جهان های دیگر قطعاً وجود دارند و انسان فقط به جسم فیزیکی خلاصه نمی شود و روح و ارتباط روحی انسان با عوالم دیگر همیشه وجود داشته و دارد.

فال لنورماند

در این بین مواردی وجود دارند که همانطور که ذکر شد با توجه به شرایط خانوادگی و فرهنگی و آدابی که در آن رشد کرده اند و نیز باز بودن مجرای روحی تبدیل به راهی میشوند برای ارتباط دنیای فیزیکی و روحانی که این اشخاص با توجه به توانایی های ذاتی و پرورش این توانایی در خود و نیز در دست داشتن وسایل و ابزار مناسب دریچه ایی به روی جهان های ماوراء می گشایند که خود روشهای مختلف دارد.

فال لنورماند چگونه کار می کند

فال لنورماند چگونه کار می کند

مثل اکثر فال ها ، فال مادام لنورماند گیلدد نیز با استفاده از کارت هایی که شما باتوجه به نیت خود انتخاب می کنید کار می کند.

طبیعتا در هنگام انتخاب کارت ها ، شما نمی دانید چه کارتی را ممکن است انتخاب کنید ولی نیت کرده و درباره نیت خود عمیقا فکر می کنید و سپس باتوجه به نیت خود یکی از کارت ها را انتخاب می کنید.

هر کارت توضیحات خاص خودش را دارد که ارتباط آن با نیت شما پس از رو شدن کارت قابل بیان است.

لذا می توان گفت همه چیز در مرحله اول به انتخاب شما بستگی دارد ولی در نهایت تصویر کارت نیز بیانگر و روشن کننده و البته پاسخ درستی به نیت شما خواهد بود.

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب دنبال جایی نمیکردی 👇کاملا رایگان !💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

Copyright © 2005 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.weblogskin.com محفوظ است
طراحی و اجرا:www.weblogskin.com | نقشه سایت