تولید کننده انواع کفپوش ورزشی

تولید کننده انواع کفپوش ورزشی | وبلاگ اسکین

تولید کننده انواع کفپوش ورزشی | Weblog Skin

تولید کننده انواع کفپوش ورزشیتولید کننده انواع کفپوش ورزشی

در ورزشگاه ها و سالن های ورزشی در سراسر دنیا از انواع مختلفی از کفپوش ورزشی استفاده می شود. هر کدام از این کفپوش ها مزایایی دارند و برای منظور خاصی مناسب هستند. تولید انواع کفپوش ورزشی در دنیا با مهترین هدف که بهداشت و سلامت ورزشکاران می باشد صورت می گیرد. ازین رو برای تولید، ساخت و نصب کف پوش پیش از هرچیز مواد و متریال مناسب را در آزمایشگاه های تخصصی مورد بررسی قرار می دهند و پس از پیدا کردن بهترین فرمول اقدام به تولید کفپوش می کنند.

بعد از ساختن یک کفپوش سالنی مناسب و یا یک کفپوش فضای باز و حتی چمن مصنوعی، کفپوش دور استخر و یا هر نوع کفپوش ورزشی و غیر ورزشی دیگر مانند کفپوش طبی، کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی، کفپوش ساختمانی، کفپوش پارک، فضای سبز، کفپوش مهدکودک و مدرسه و دیگر کاربردهای کفپوش، آن را مورد آزمون های بیشتری قرار می دهند و در زمینه ارتقا و پیشرفت این صنعت می کوشند تا ایرادهای احتمالی را برطرف کنند و از این رو همچنان با پیشرفت علم و تکنولوژی، کیفیت کفپوش های تولیدی نیز افزایش می یابد.

این موضوع در کشور ما نیز وجود دارد و خوشبختانه بعضی از شرکت ها مانند شرکت تولید کفپوش ایرانی آکام سالن در داشتن استاندارد های جهانی و رسیدن به صنعت ورزشی برتر دنیا در رقابت و تلاش روزافزون قرار دارند.

کف پوش ورزشی

انواع کفپوش سالن ورزشی

کفپوش ورزشی انواع زیادی دارد که معمولا بر اساس متریال و جنس آنها و یا موضوع استفاده شان نامگذاری می شوند. مانند:

کفپوش پلی یورتان (PU): این کفپوش گزینه مناسبی برای تجهیز فضای باز و مکان های آموزشی و تفریحی می باشد. همچنین به دلیل مقاومت بالا و خاصیت ارتجاعی خوب در سالن ورزشی و زمین ورزشی به کار می رود.
کفپوش چوبی: این کفپوش ها در مناطق خاصی تعبیه می شوند که به دور از رطوبت و موریانه ها باشند. زیبایی این نوع کفپوش باعث تولید کفپوش مشابه چوبی شده است که به کفپوش چوب پلاست شهرت دارند. مانند کفپوش پل طبیعت در پارک آب و آتش تهران.
کفپوش کامپوزیت: این کفپوش هم مقاومت بسیار خوبی در مقابل گرد و غبار و همچنین مواد شوینده و سفید کننده دارد و هم لغزندگی نداشته و برای سطوحی مثل کفپوش دور استخر بسیار کاربرد دارد.
کفپوش پی وی سی (PVC): کفپوش پی وی سی در سالن های ورزشی و بدن سازی و باشگاه ها بسیار پرکاربرد هستند و هم توانایی بالایی در تحمل وزن دستگاه های ورزشی سنگین دارند و هم جلوی آسیب دیدگی ورزشکاران را می گیرند.
کفپوش زیر فوم دار: انواع کفپوش فوم دار یکی از مهمترین کفپوش های ورزشی و کفپوش سالنی و البته کفپوش فضای باز می باشد که با ضخامت های مختلفی تولید می شود. بیشتر در کفپوش سالن ورزشی چند منظوره و دیگر سالن ها مثل کفپوش سالن بسکتبال، فوتسال، والیبال و ... از کفپوش پشت فومدار استفاده می شود.

کف پوش دور استخر ، چمن مصنوعی

چمن مصنوعی: چمن مصنوعی در دو مورد چمن مصنوعی ورزشی و چمن مصنوعی تزیینی به کار می رود. چمن مصنوعی در زمین فوتبال، زمین بازی و بسیاری مکان های دیگر کاربرد دارد و هم از نظر سلامت و کیفیت و هم زیبایی تأثیر زیادی در محیط مورد استفاده دارد.
کفپوش لاستیکی: قسمت زیادی از کفپوش ها با موادی از جنس لاستیک ساخته می شود که قابلیت ارتجاعی بالایی دارند و این انعطاف پذیری آنها برای کاربرد های گوناگون ورزشی و غیر ورزشی مناسب است.
کفپوش آنتی باکتریال: کفپوش طبی یا کفپوش آنتی باکتریال در مکان هایی مانند بیمارستان ها، کلینیک ها و دیگر مراکز درمانی به کار می روند. کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی به دلیل خاصیت قابل شستشو بودن و بهداشت بالایی که دارد به این نام شهرت یافته است. این کفپوش ها درز ندارند و راهی برای رشد میکروب ها باقی نمیگذارند.
کفپوش رولی: کفپوش های رولی در جنس های مختلفی مانند کفپوش لاستیکی و فوم دار می باشند که به صورت رول هایی در اندازه های متفاوت و قابل حمل تولید و ارائه می شوند.

کف پوش دور استخر ، چمن مصنوعی

انواع کفپوش ورزشی بر اساس کاربرد

کفپوش سالن چند منظوره: سالن ورزشی چند منظوره به سالن هایی می گویند که در آنها خط کشی های استاندارد برای ورزش های مختلف مانند والیبال، بسکتبال و ... صورت گرفته است. معمولا کفپوش سالن چند منظوره از جنس کفپوش زیر فوم دار می باشد که در بسیاری از سالن های ورزشی کشور به کار رفته است. شرکت تولید ورزشی آکام سالن اولین تولید کننده کفپوش فوم دار استاندارد در ایران است که سالن های ورزشی چند منظوره در شهر های مختلف ایران را به خوبی و با ضمانت و خدمات پس از فروش تجهیز کرده است.
کفپوش دومیدانی: کفپوش دو میدانی از نظر استاندارد و متریال به کار رفته در آن بسیار اهمیت دارد. معمولا جنس کفپوش زمین دو و میدانی از جنس کفپوش فوم دار و یا پلی یورتان می باشد.
کفپوش دور استخر: کفپوش دور استخر باید بسیار مقاوم در برابر لیز خوردن و لغزش باشد و همچنین باید از رشد میکروب ها در فضای مرطوب استخر ها جلوگیری کند. این کفپوش ها می توانند از جنس چوب، سرامیک، کاشی یا پلاستیک باشند.
کفپوش سالن بسکتبال: کفپوش سالن بسکتبال نیز مانند کفپوش سالن چند منظوره معمولا از جنس کفپوش زیر فوم دار می باشد که آکام یکی از بهترین تولید کنندگان آن می باشد که البته در تولید تجهیزات سالن بسکتبال نیز محصولات با کیفیتی را ارائه داده است.

و بسیاری انواع دیگر کفپوش که بنا بر استفاده از آنها در زمینه های مختلف ورزشی و غیر ورزشی در بازار کفپوش و تجهیزات ورزشی ایران عرضه می شوند که بهتر است چند نمونه کفپوش های ورزشی نصب شده و پروژه های آنها را ببینید و با هم مقایسه کنید. برای انتخاب بهترین کفپوش ورزشی پس از بررسی مکان مورد نظر باید بهترین گزینه برای باشگاه یا ورزشگاه خود بروید. علاوه بر قیمت کفپوش که بنابر تولید داخلی یا خارجی بودن تغییر می کند باید به متریال و کیفیت آن بسیار توجه کنید که سلامت ورزشکاران به آن بسته است و همچنین خدمات پس از فروش و ضمانتی که شرکت ارائه کننده در نظر گرفته است می تواند خیال شما را از موارد بعدی راحت سازد.

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب دنبال جایی نمیکردی 👇کاملا رایگان !💅
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله
تلگرام سروش روبیکا آی گپ ایتا بله

Copyright © 2005 - 2023 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.weblogskin.com محفوظ است
طراحی و اجرا:www.weblogskin.com | نقشه سایت